O SLAM
Zdjęcia pokazują jeden z możliwych wariantów produktu.
Istnieje również możliwość zamówienia telefonicznego:
tel. 602 776 202

Nie masz produktów w koszyku.

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

O SLAM

Logo Slam

SLAM to wiodący producentów odzieży żeglarskiej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy SLAM, która istnieje od 1979 roku, jakość jej produktów została przetestowana przez klientów w najbardziej ekstremalnych warunkach i spotkała się z ogromnym uznaniem.

SLAM

Główną intencją marki SLAM jest zwiększenie komfortu i osiągnięć żeglarzy zarówno na lądzie jak i na wodzie.
Zastosowane niestandardowe rozwiązania odpowiadają na nietypowe potrzeby klientów.
Dzięki odpowiednim technologiom SLAM oferuje rozwiązania szyte na miarę, które dopasowane są do różnych morskich wymagań.

W 2014 Finsea zostaje udziałowcem SLAM rozpoczynając stopniowo modernizację marki.
W 2016 przeprowadzono odświeżenie wizerunku marki mając na celu szczególne podkreślenie wyróżniających atutów takich jak lata pasji i innowacji, które odróżniają markę SLAM na tle konkurencji.

SLAM

SLAM ubiera uczestników Volvo Ocean Race, najsłynniejszych regat dookoła świata. Trasa tego niezwykłego wydarzenia zaczyna się w Alicante w październiku. Slam ubrał drużynę GROUPAMA 4 i Franco Cammas w kolekcję Oceania, która świetnie nadaje się na trudne warunki. Ciepłe i miękkie poszycie kurtki Blow zapewnia wyjątkowy komfort. Jest lekka, izolująca, wodoodporna i kompatkowa. Idealna do temperatur od -2 ° C do + Od C do + 20 ° C. Natomiast na najcięższe warunki pogodowe przewidziana jest seria Force.

SLAM

W 2010 SLAM wygrywa 33. Puchar Ameryki na pokładzie wielkiego trimaranu w BMW ORACLE Racing. Wtedy też pojawiła się specjalna kolekcja Skiff w celu lepszego wsparcia najlepszych federacji w klasach olimpijskich. SLAM wygrywa z Franckem Cammasem i trimaranem Groupama w Route du Rhum w wyścigu transatlantyckim.

SLAM

SLAM produkuje najbardziej rewolucyjną i innowacyjną odzież na najcięższe warunki pogodowe. Jest to lekka, oddychająca, hydrofobowa odzież, która podoła najcięższym wyzwaniom w każdym miejscu na Świecie. SLAM jest oficjalnym dostawcą sprzętu badawczego Mike'a Horna i projektu Pangea - projektu "dookoła świata", mającego na celu ponowne odkrycie matki Ziemi. Tkaniny SLAM są tam poddawane próbie na terenach podbiegunowych zarówno północnych jak i południowych.

SLAM