O SLAM
Zdjęcia pokazują jeden z możliwych wariantów produktu.
Istnieje również możliwość zamówienia telefonicznego:
tel. 602 776 202

Nie masz produktów w koszyku.

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj
Logo Slam

SLAM to wiodący producentów odzieży żeglarskiej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy SLAM, która istnieje od 1979 roku, jakość jej produktów została przetestowana przez klientów w najbardziej ekstremalnych warunkach i spotkała się z ogromnym uznaniem.

SLAM

Główną intencją marki SLAM jest zwiększenie komfortu i osiągnięć żeglarzy zarówno na lądzie jak i na wodzie.
Zastosowane niestandardowe rozwiązania odpowiadają na nietypowe potrzeby klientów.
Dzięki odpowiednim technologiom SLAM oferuje rozwiązania szyte na miarę, które dopasowane są do różnych morskich wymagań.

W 2014 Finsea zostaje udziałowcem SLAM rozpoczynając stopniowo modernizację marki.
W 2016 przeprowadzono odświeżenie wizerunku marki mając na celu szczególne podkreślenie wyróżniających atutów takich jak lata pasji i innowacji, które odróżniają markę SLAM na tle konkurencji.

SLAM

SLAM ubiera uczestników Volvo Ocean Race, najsłynniejszych regat dookoła świata. Trasa tego niezwykłego wydarzenia zaczyna się w Alicante w październiku. Slam ubrał drużynę GROUPAMA 4 i Franco Cammas w kolekcję Oceania, która świetnie nadaje się na trudne warunki. Ciepłe i miękkie poszycie kurtki Blow zapewnia wyjątkowy komfort. Jest lekka, izolująca, wodoodporna i kompatkowa. Idealna do temperatur od -2 ° C do + Od C do + 20 ° C. Natomiast na najcięższe warunki pogodowe przewidziana jest seria Force.

SLAM

W 2010 SLAM wygrywa 33. Puchar Ameryki na pokładzie wielkiego trimaranu w BMW ORACLE Racing. Wtedy też pojawiła się specjalna kolekcja Skiff w celu lepszego wsparcia najlepszych federacji w klasach olimpijskich. SLAM wygrywa z Franckem Cammasem i trimaranem Groupama w Route du Rhum w wyścigu transatlantyckim.

SLAM

SLAM produkuje najbardziej rewolucyjną i innowacyjną odzież na najcięższe warunki pogodowe. Jest to lekka, oddychająca, hydrofobowa odzież, która podoła najcięższym wyzwaniom w każdym miejscu na Świecie. SLAM jest oficjalnym dostawcą sprzętu badawczego Mike'a Horna i projektu Pangea - projektu "dookoła świata", mającego na celu ponowne odkrycie matki Ziemi. Tkaniny SLAM są tam poddawane próbie na terenach podbiegunowych zarówno północnych jak i południowych.

SLAM